N Vira al N Vira Ortangula Adaptilo N-Tipa Vira RF-Konektilo RF-Koaksiala Kablo-Adaptilo Konektilo
La Telsto RF-konektilo havas funkcian frekvencan gamon de DC-3 GHz, ofertas bonegan VSWR-rendimenton kaj malaltan pasivan intermoduladon. Ĉi tio igas ĝin ideale taŭga por uzo en ĉelaj bazstacioj, distribuitaj antensistemoj (DAS) kaj malgrandĉelaj aplikoj.
Koaksialaj adaptiloj estas la perfekta maniero por rapide ŝanĝi la sekson aŭ konektilon sur jam finita kablo.
Telsto RF Koaksiala N-maskla al N-maskla ortangula adaptila konektilo kun 50-Oma impedanco. Ĝi estas fabrikita laŭ precizaj RF-adaptilaj specifoj kaj havas maksimuman VSWR de 1.15:1.
Kaj krispigaj kaj krampaj kablofinprocezoj estas uzataj por ĉi tiu serio.
| Temperaturintervalo | -55~+155°C (PE-Kablo -40~+85°C) |
| Impedanco | 50Ω |
| Vibrado | 100m/S² (10~500Hz), 10g |
| Frekvenca Gamo | DC-11GHz |
| Enmeta Perdo | <= 0.24dB/6GHz |
| Eltenanta Tensio | 2500V rms ĉe marnivelo |
| Laboranta Tensio | 1000Vr.ms ĉe marnivelo |
| Izolada Rezisto | >= 5000 MΩ |
| Kunliga nuksa retenforto | 450N |
| Daŭripovo | >= 500 (cikloj) |
| Kontakta rezisto | Centra Kontakto <=1mΩ |
| Ekstera Kontakto <=1mΩ | |
| Tensio Staranta Ondo-Proporcio | Rekta <= 1.15/6GHz |
| Orta angulo <= 1.25/6GHz |
● N-tipa maskla al N-vira adaptilo havas ortangulan korpon. Ĉi tiu ortangula tipo N koaksiala adaptilo estas 90-grada ortangula RF-kubuta adaptilo.
● Tipo: N-tipa vira al vira 90-grada ortangula konektilo, M/M Adaptilo, RF-koaksiala Adaptilo.
● Vaste aplikeblas al radioekipaĵo kaj instrumentoj por konekti RF-koaksialajn kablojn. Ĝi povas esti interŝanĝita kun internaciaj similaj produktoj.
● Koloro: Arĝenta tono, Nikelita.
| Produkto | Priskribo | Parta Numero |
| RF-Adaptilo | Adaptilo 4.3-10 Ina al Din Ina | TEL-4310F.DINF-AT |
| Adaptilo 4.3-10 Ina al Din Vira | TEL-4310F.DINM-AT | |
| Adaptilo 4.3-10 Vira al Din Ina | TEL-4310M.DINF-AT | |
| Adaptilo 4.3-10 Vira al Din Vira | TEL-4310M.DINM-AT |

Modelo:TEL-NM.NMA-AT
Priskribo
N Vira al N Vira Ortangula RF-Adaptilo
| Materialo kaj Tegaĵo | |
| Centra kontakto | Latuno / Arĝenta Tegaĵo |
| Izolilo | PTFE |
| Korpo kaj Ekstera Konduktilo | Latuno / alojo tegita per tri-alojo |
| Pakado | Silikona Kaŭĉuko |
| Elektraj Karakterizaĵoj | |
| Karakterizaĵoj Impedancia | 50 Omoj |
| Frekvenca Gamo | DC~6 GHz |
| Izolada Rezisto | ≥5000MΩ |
| Dielektra Forto | ≥2500 V rms |
| Centra kontaktorezisto | ≤1.0 mΩ |
| Ekstera kontaktorezisto | ≤0.25 mΩ |
| Enmeta Perdo | ≤0.15dB |
| VSWR | ≤1.15 rekta;≤1.25 orta angulo |
| Temperaturintervalo | -40~85℃ |
| PIM dBc (2×20W) | ≤-160 dBc (2×20W) |
| Akvorezista | IP67 |
Instalaj instrukcioj de N aŭ 7 / 16 aŭ 4310 1 / 2″ superfleksebla kablo
Strukturo de konektilo: (Figuro 1)
A. antaŭa nukso
B. malantaŭa nukso
C. pakado

La dimensioj de senŝeligado estas montritaj en diagramo (Fig. 2), oni devas atenti dum senŝeligado:
1. La fina surfaco de la interna konduktilo estu bevelita.
2. Forigu malpuraĵojn kiel kuprajn skalojn kaj lapojn sur la fina surfaco de la kablo.

Kunmetado de la sigela parto: Ŝraŭbu la sigelan parton laŭ la ekstera konduktilo de la kablo kiel montrite en la diagramo (Fig3).

Kunmetante la malantaŭan nukson (Fig3).

Kunigu la antaŭan kaj malantaŭan nukson per ŝraŭbado kiel montrite en diagramo (Figuroj (5))
1. Antaŭ ŝraŭbado, ŝmiru tavolon da lubrika graso sur la o-ringon.
2. Tenu la malantaŭan nukson kaj la kablon senmovaj. Ŝraŭbu la ĉefan ŝelan korpon sur la malantaŭan ŝelan korpon. Ŝraŭbu la ĉefan ŝelan korpon de la malantaŭa ŝela korpo per ŝraubilo. La muntado estas finita.
