La konektilo Telsto RF estas konektilo vaste uzata en la kampo de sendrata komunikado. Ĝia funkcia frekvenca gamo estas DC-3 GHz. Ĝi havas bonegan VSWR-rendimenton kaj malaltan pasivan intermoduladon. Ĝi havas tre stabilan signaltransdonon kaj bonegan komunikadkvaliton. Tial, ĉi tiu konektilo estas tre taŭga por ĉelaj bazstacioj, distribuitaj antensistemoj (DAS) kaj ĉelaj aplikoj por certigi altrapidan kaj efikan komunikadon kaj datumtransdonon.
Samtempe, la koaksiala adaptilo estas ankaŭ esenca konekta ilo. Ĝi povas rapide ŝanĝi la konektilan tipon kaj sekson por kontentigi la bezonojn de malsamaj aparatoj kaj konektaj metodoj, samtempe certigante la firmecon kaj stabilecon de la konekto. Sendepende de la laboratorio, produktadlinio aŭ praktika apliko, la koaksiala adaptilo estas unu el la necesaj iloj. Ĝi povas multe simpligi la konektan procezon, plibonigi laborefikecon, redukti la eblecon de misfunkciado kaj konektaj eraroj, kaj certigi la kvaliton kaj sekurecon de ekipaĵa konektado.
Mallonge, la konektiloj kaj koaksialaj adaptiloj de Telsto RF estas nemalhaveblaj iloj en la kampo de sendrata komunikado. Ilia bonega funkciado kaj stabileco povas certigi la efikecon, rapidecon kaj stabilecon de sendrata komunikado. Por profesiuloj engaĝitaj en la kampo de sendrata komunikado, estas tre grave majstri la uzmetodojn kaj kapablojn de ĉi tiuj iloj, kiuj povas helpi ilin pli bone plenumi diversajn komunikadajn taskojn kaj atingi pli bonajn rezultojn en sia ĉiutaga laboro.
| Elektraj Specifoj | |
| Impedanco | 50 Ω |
| Frekvenco | DC-3GHz / Adaptita |
| VSWR | 1.15 Maks |
| Pruva Tensio | 2500V |
| Laboranta Tensio | 1400V |
| Konektilo A | N-vira |
| Konektilo B | N-vira |
Adaptilo: N Masklo al N Masklo
● Permesas interkonekton de aparatoj kun N inaj interfacoj.
● Uzu por koaksiala etendaĵo, koaksiala interfaca konverto, kaj koaksialaj modernigaj aplikoj.
● RoHS-konforma.
| Produkto | Priskribo | Parta Numero |
| RF-Adaptilo | Adaptilo 4.3-10 Ina al Din Ina | TEL-4310F.DINF-AT |
| Adaptilo 4.3-10 Ina al Din Vira | TEL-4310F.DINM-AT | |
| Adaptilo 4.3-10 Vira al Din Ina | TEL-4310M.DINF-AT | |
| Adaptilo 4.3-10 Vira al Din Vira | TEL-4310M.DINM-AT |

Modelo:TEL-NM.NM-AT
Priskribo
N Vira al N Vira RF-Adaptilo
| Materialo kaj Tegaĵo | |
| Centra kontakto | Latuno / Arĝenta Tegaĵo |
| Izolilo | PTFE |
| Korpo kaj Ekstera Konduktilo | Latuno / alojo tegita per tri-alojo |
| Pakado | Silikona Kaŭĉuko |
| Elektraj Karakterizaĵoj | |
| Karakterizaĵoj Impedancia | 50 Omoj |
| Frekvenca Gamo | DC~3 GHz |
| Izolada Rezisto | ≥5000MΩ |
| Dielektra Forto | ≥2500 V rms |
| Centra kontaktorezisto | ≤1.0 mΩ |
| Ekstera kontaktorezisto | ≤0.25 mΩ |
| Enmeta Perdo | ≤0.15dB@3GHz |
| VSWR | ≤1.1@-3.0GHz |
| Temperaturintervalo | -40~85℃ |
| PIM dBc (2×20W) | ≤-160 dBc (2×20W) |
| Akvorezista | IP67 |
Instalaj instrukcioj de N aŭ 7 / 16 aŭ 4310 1 / 2″ superfleksebla kablo
Strukturo de konektilo: (Figuro 1)
A. antaŭa nukso
B. malantaŭa nukso
C. pakado

La dimensioj de senŝeligado estas montritaj en diagramo (Fig. 2), oni devas atenti dum senŝeligado:
1. La fina surfaco de la interna konduktilo estu bevelita.
2. Forigu malpuraĵojn kiel kuprajn skalojn kaj lapojn sur la fina surfaco de la kablo.

Kunmetado de la sigela parto: Ŝraŭbu la sigelan parton laŭ la ekstera konduktilo de la kablo kiel montrite en la diagramo (Fig3).

Kunmetante la malantaŭan nukson (Fig3).

Kunigu la antaŭan kaj malantaŭan nukson per ŝraŭbado kiel montrite en diagramo (Figuroj (5))
1. Antaŭ ŝraŭbado, ŝmiru tavolon da lubrika graso sur la o-ringon.
2. Tenu la malantaŭan nukson kaj la kablon senmovaj. Ŝraŭbu la ĉefan ŝelan korpon sur la malantaŭan ŝelan korpon. Ŝraŭbu la ĉefan ŝelan korpon de la malantaŭa ŝela korpo per ŝraubilo. La muntado estas finita.
