La veterprotekta konkoŝelo de Telsto estas nova speco de veterprotekta enfermaĵo, kiu enhavas tre konforman sigelan ĝelon, kiu konformiĝas al la tuta konekto anstataŭ perimetra sigelo, kondukante al tre fidinda veterprotekta agado. Krome, la enfermaĵo konservas ĉiujn avantaĝojn de pli fruaj fermiloj - rapida kaj facila instali, neniuj iloj necesas, kaj reuzebla - sed la SLIM-dezajno pli taŭgas por plenplenaj RF-konektaj punktoj de novaj emerĝantaj ĉelaj lokoj kun pluraj enigoj, pluraj eligoj (MIMO) aŭ plurbendaj antenkonfiguracioj.
Temperaturintervalo, -40 ℃ ~ +70 ℃
Sigela Klaso, IP68
Koloroj, Nigra aŭ Griza
Ŝela Materialo: ABS + PC
Subtenataj Koaksialaj Grandecoj
Anteno/RRU-Konektiloj
| Ĝela Sigela Fermo | |
| Modelo | TEL-GE-1/2-J- konektilo 4.3-10 |
| Funkcio | Ĝela Sigela Fermo por 1/2"-konektilo al 4.3-10 |
| Materialo | PK+SEBS |
| Grandeco | Longo 120mm, Larĝo 48mm, Alto 30mm |
| Enigo | 1/2"-a ĵerzo (13-17mm) |
| Eligo | konektilo 4.3-10 |
| Neta pezo | 76 gramoj |
| Vivo/daŭro | Pli ol 10 jaroj |
| Korodo kaj ultraviola rezisto | H2S, pasis ultraviolan teston |
| Glacio-neĝa rezisto | ĝis 100mm, neniu akvoelfluo, neniu formoŝanĝo |
| Akvorezista nivelo | IP68 |
| Fajrorezista nivelo | HB |
| Rezisto al pluvego | 100E 150mm/h |