La veterrezista enfermaĵo de la serio Telsto estas nova speco de veterrezistaj solvoj desegnitaj por protekti RF-konektojn ĉe sendrataj komunikaj turoj, ekzemple, 2G, 3G aŭ 4G ĉelaj lokoj, kie RF-konektoj fariĝas pli densaj ol iam ajn antaŭe kaj la tradiciaj veterrezistaj solvoj, glubendoj kaj mastiko estas malfacile uzeblaj en tiaj plenplenaj lokoj.
La fermiloj de la serio Telsto estas reenireblaj, reuzeblaj kaj sen iloj, kio igas ĝin tempoŝpara, kostefika kaj instal-amika veterprotekta solvo por la industrio de moveblaj bazstacioj. La fermiloj de Telsto trovas tipajn aplikojn en kovrado de RF-konektoj sur kaj antenoj kaj RRU (Malproksima Radio-Unuo), splisado de enliniaj konektoj, terkonekta transiro ktp.
La sigelaj ecoj de la ĝelo provizas fidindan protekton trans larĝa temperaturintervalo (-40°C/+ 70°C)
Ĉirkaŭvolvaĵo kaj neniu malkonekto de la konektilo
Rapida kaj facila instali
Facile forprenebla kaj reuzebla
Ĝela materialo provizas efikan baron kontraŭ eniro de akvo kaj aliaj poluaĵoj - IP-rangigo 68
Neniu glubendo, neniuj mastikoj aŭ iloj necesas por instalado kaj forigo
| Ĝela Sigela Fermo | |
| Modelo | TEL-GE-1/2-1-1/4 |
| Funkcio | Ĝela Sigela Fermo por 1/2"-a saltigilo al 1-1/4"-a nutrilo |
| Materialo | PK+SEBS |
| Grandeco | Longo 198mm, Larĝo 79mm, Alto 56mm |
| Enigo | 1/2"-a ĵerzo (13-17mm) |
| Eligo | 1-1/4"-a nutrilo (26-32mm) |
| Neta pezo | 275 gramoj |
| Vivo/daŭro | Pli ol 10 jaroj |
| Korodo kaj ultraviola rezisto | H2S, pasis ultraviolan teston |
| Glacio-neĝa rezisto | ĝis 100mm, neniu akvoelfluo, neniu formoŝanĝo |
| Akvorezista nivelo | IP68 |
| Fajrorezista nivelo | HB |
| Rezisto al pluvego | 100E 150mm/h |