Antenoj / Bazstacio / Elsendo / Kablo-asembleo / Poŝtelefono / Komponantoj / Instrumentado / Mikroonda Radio / Mil-Aero
PCS/Radaro/Radioj/Satelitkom/Protekto kontraŭ trotensioj WLAN
1. Ni ankaŭ adaptas specialajn produktojn por plenumi la postulojn de niaj klientoj. Nur montru al ni vian desegnon, specimenon aŭ indikitajn detalojn, ni produktos ĝin aŭ bonvolu sendi al ni viajn specifajn inĝenierajn parametrojn kiel IMD, VSWR, tegaĵon ktp.
2. Specimeno estas bone provizi.
3. Ni respondos al via demando ene de 24 horoj.

Modelo:TEL-NMA.12S-RFC
Priskribo
N Vira Angula konektilo por 1/2″ Superfleksebla kablo
| Materialo kaj Tegaĵo | |
| Centra kontakto | Latuno / Arĝenta Tegaĵo |
| Izolilo | PTFE |
| Korpo kaj Ekstera Konduktilo | Latuno / alojo tegita per tri-alojo |
| Pakado | Silikona Kaŭĉuko |
| Elektraj Karakterizaĵoj | |
| Karakterizaĵoj Impedancia | 50 Omoj |
| Frekvenca Gamo | DC~3 GHz |
| Izolada Rezisto | ≥5000MΩ |
| Dielektra Forto | ≥2500 V rms |
| Centra kontaktorezisto | ≤1.0 mΩ |
| Ekstera kontaktorezisto | ≤0.2 mΩ |
| Enmeta Perdo | ≤0.12dB@3GHz |
| VSWR | ≤1.1@-3.0GHz |
| Temperaturintervalo | -40~85℃ |
| PIM dBc (2×20W) | ≤-160 dBc (2×20W) |
| Akvorezista | IP67 |
Instalaj instrukcioj de N aŭ 7 / 16 aŭ 4310 1 / 2″ superfleksebla kablo
Strukturo de konektilo: (Figuro 1)
A. antaŭa nukso
B. malantaŭa nukso
C. pakado

La dimensioj de senŝeligado estas montritaj en diagramo (Fig. 2), oni devas atenti dum senŝeligado:
1. La fina surfaco de la interna konduktilo estu bevelita.
2. Forigu malpuraĵojn kiel kuprajn skalojn kaj lapojn sur la fina surfaco de la kablo.

Kunmetado de la sigela parto: Ŝraŭbu la sigelan parton laŭ la ekstera konduktilo de la kablo kiel montrite en la diagramo (Fig3).

Kunmetante la malantaŭan nukson (Fig3).

Kunigu la antaŭan kaj malantaŭan nukson per ŝraŭbado kiel montrite en diagramo (Figuroj (5))
1. Antaŭ ŝraŭbado, ŝmiru tavolon da lubrika graso sur la o-ringon.
2. Tenu la malantaŭan nukson kaj la kablon senmovaj. Ŝraŭbu la ĉefan ŝelan korpon sur la malantaŭan ŝelan korpon. Ŝraŭbu la ĉefan ŝelan korpon de la malantaŭa ŝela korpo per ŝraubilo. La muntado estas finita.
