7-16 (DIN) koaksialaj konektiloj - altkvalitaj koaksialaj konektiloj kun malalta atenuiĝo kaj intermodulado. Transdono de meza ĝis alta potenco per radiosendiloj kaj malalt-PIM-transdono de ricevitaj signaloj kiel ekzemple en poŝtelefonaj bazstacioj estas tipaj aplikoj pro ilia alta mekanika stabileco kaj plej bona ebla veterrezisto.
1. CNC-maŝinoj, altnivelaj testekipaĵoj.
2. Ĉiuj produktoj taŭgas por ROHS.
3. ISO9001-atestilo.

Modelo:TEL-DINM.78-RFC
Priskribo
DIN 7/16 Vira konektilo por 7/8″ fleksebla kablo
| Materialo kaj Tegaĵo | |
| Centra kontakto | Latuno / Arĝenta Tegaĵo |
| Izolilo | PTFE |
| Korpo kaj Ekstera Konduktilo | Latuno / alojo tegita per tri-alojo |
| Pakado | Silikona Kaŭĉuko |
| Elektraj Karakterizaĵoj | |
| Karakterizaĵoj Impedancia | 50 Omoj |
| Frekvenca Gamo | DC~3 GHz |
| Izolada Rezisto | ≥5000MΩ |
| Dielektra Forto | 4000 V rms |
| Centra kontaktorezisto | ≤0.4mΩ |
| Ekstera kontaktorezisto | ≤1.0 mΩ |
| Enmeta Perdo | ≤0.05dB@3GHz |
| VSWR | ≤1.06@-3.0GHz |
| Temperaturintervalo | -40~85℃ |
| PIM dBc (2×20W) | ≤-160 dBc (2×20W) |
| Akvorezista | IP67 |
Instalaj instrukcioj de N aŭ 7 / 16 aŭ 4310 1 / 2″ superfleksebla kablo
Strukturo de konektilo: (Figuro 1)
A. antaŭa nukso
B. malantaŭa nukso
C. pakado

La dimensioj de senŝeligado estas montritaj en diagramo (Fig. 2), oni devas atenti dum senŝeligado:
1. La fina surfaco de la interna konduktilo estu bevelita.
2. Forigu malpuraĵojn kiel kuprajn skalojn kaj lapojn sur la fina surfaco de la kablo.

Kunmetado de la sigela parto: Ŝraŭbu la sigelan parton laŭ la ekstera konduktilo de la kablo kiel montrite en la diagramo (Fig3).

Kunmetante la malantaŭan nukson (Fig3).

Kunigu la antaŭan kaj malantaŭan nukson per ŝraŭbado kiel montrite en diagramo (Figuroj (5))
1. Antaŭ ŝraŭbado, ŝmiru tavolon da lubrika graso sur la o-ringon.
2. Tenu la malantaŭan nukson kaj la kablon senmovaj. Ŝraŭbu la ĉefan ŝelan korpon sur la malantaŭan ŝelan korpon. Ŝraŭbu la ĉefan ŝelan korpon de la malantaŭa ŝela korpo per ŝraubilo. La muntado estas finita.

Nia entreprena kulturo baziĝas sur la kerna valoro de servado al klientoj, dediĉita al kontinua novigado kaj prenado de respondeco por klientoj, dungitoj, akciuloj, socio kaj ni mem.
Ni firme kredas, ke servi klientojn estas la plej grava tasko de nia kompanio. Ni ĉiam strebas provizi al klientoj la plej bonajn produktojn kaj servojn, kaj atentas klientajn reagojn, por ke ni povu kontinue plibonigi kaj plibonigi nian laboron. Ni ĉiam sekvas la principon "kliento unue" kaj estas dediĉitaj al kreado de valoro por klientoj.
Samtempe, ni ankaŭ agnoskas niajn respondecojn kiel entrepreno. Ni devas ne nur provizi al klientoj altkvalitajn produktojn kaj servojn, sed ankaŭ atenti la bonfarton de dungitoj, same kiel la interesojn de akciuloj kaj la socio. Ni kredas, ke nur atentante ĉi tiujn aspektojn ni povas konservi longdaŭran kaj stabilan disvolviĝon.
Novigado estas la ŝlosilo al la kontinua disvolviĝo de nia kompanio. Ni ĉiam atentas la ŝanĝojn en la merkato kaj la bezonojn de klientoj, kaj daŭre novigas produktojn kaj teknologiojn, komercajn modelojn kaj servojn. Ni instigas dungitojn proponi novajn ideojn kaj sugestojn, kaj provizas al ili subtenon kaj rimedojn por ke ili povu praktiki tiujn ideojn.
En nia marko, servo, respondeco kaj novigado estas la kernaj valoroj, kiujn ni konstante strebas al ni. Ni esperas provizi al klientoj la plej bonajn produktojn kaj servojn, kaj ankaŭ krei valoron por dungitoj, akciuloj kaj la socio. Ni daŭre novigos por adaptiĝi al la ŝanĝiĝantaj merkato kaj klientaj bezonoj, kaj prenos nian propran respondecon por ĉiuj.