Telsto RF ofertas kompletan gamon de 4.3-10 konektiloj kaj adaptiloj, kiuj estas desegnitaj por la sendrata merkato kaj estas idealaj por aplikoj postulantaj malaltan pasivan intermoduladon, aŭ PIM.
Konektiloj 4.3-10 ofertas la saman, fortikan dezajnon kiel konektiloj 7/16, sed estas pli malgrandaj kaj ĝis 40% pli malpezaj, permesante multe pli densajn kaj pli malpezajn aplikojn. Ĉi tiuj dezajnoj konformas al IP-67 por protekti kontraŭ eniro de polvo kaj akvo por eksteraj aplikoj, kaj provizas bonegan VSWR-rendimenton ĝis 6.0 GHz. Apartaj elektraj kaj mekanikaj komponantoj donas tre stabilan PIM-rendimenton sendepende de kuplado-tordmomanto, permesante pli facilan instaladon. Arĝentkovritaj kontaktoj kaj blankbronzkovritaj korpoj ofertas altan gradon de konduktiveco, korodrezisto kaj daŭreco.
100% PIM testita
50 Ohm nominala impedanco
Ideala por aplikoj postulantaj malaltan PIM kaj malaltan atenuiĝon
IP-67 konforma
Distribuitaj Antenaj Sistemoj (DAS)
Bazstacioj
Sendrata Infrastrukturo

Modelo:TEL-4310M.NF-AT
Priskribo
4.3-10 Maskla al N Ina Adaptilo
| Materialo kaj Tegaĵo | |
| Centra kontakto | Latuno / Arĝenta Tegaĵo |
| Izolilo | PTFE |
| Korpo kaj Ekstera Konduktilo | Latuno / alojo tegita per tri-alojo |
| Pakado | Silikona Kaŭĉuko |
| Elektraj Karakterizaĵoj | |
| Karakterizaĵoj Impedancia | 50 Omoj |
| Frekvenca Gamo | DC~3 GHz |
| Izolada Rezisto | ≥5000MΩ |
| Dielektra Forto | ≥2500 V rms |
| Centra kontaktorezisto | ≤1.5 mΩ |
| Ekstera kontaktorezisto | ≤1.0 mΩ |
| Enmeta Perdo | ≤0.1dB@3GHz |
| VSWR | ≤1.1@DC-3.0GHz |
| Temperaturintervalo | -40~85℃ |
| Akvorezista | IP67 |
Instalaj instrukcioj de N aŭ 7 / 16 aŭ 4310 1 / 2″ superfleksebla kablo
Strukturo de konektilo: (Figuro 1)
A. antaŭa nukso
B. malantaŭa nukso
C. pakado

La dimensioj de senŝeligado estas montritaj en diagramo (Fig. 2), oni devas atenti dum senŝeligado:
1. La fina surfaco de la interna konduktilo estu bevelita.
2. Forigu malpuraĵojn kiel kuprajn skalojn kaj lapojn sur la fina surfaco de la kablo.

Kunmetado de la sigela parto: Ŝraŭbu la sigelan parton laŭ la ekstera konduktilo de la kablo kiel montrite en la diagramo (Fig3).

Kunmetante la malantaŭan nukson (Fig3).

Kunigu la antaŭan kaj malantaŭan nukson per ŝraŭbado kiel montrite en diagramo (Figuroj (5))
1. Antaŭ ŝraŭbado, ŝmiru tavolon da lubrika graso sur la o-ringon.
2. Tenu la malantaŭan nukson kaj la kablon senmovaj. Ŝraŭbu la ĉefan ŝelan korpon sur la malantaŭan ŝelan korpon. Ŝraŭbu la ĉefan ŝelan korpon de la malantaŭa ŝela korpo per ŝraubilo. La muntado estas finita.
