1. La konektila sistemo 4.3-10 estas desegnita por plenumi la plej novajn postulojn de moveblaj retaj ekipaĵoj, por konekti la RRU al la anteno.
2. La konektila sistemo 4.3-10 estas pli bona ol 7/16 konektiloj rilate al grandeco, fortikeco, rendimento kaj aliaj parametroj. Apartaj elektraj kaj mekanikaj komponantoj donas tre stabilan PIM-rendimenton, kio rezultigas pli malaltan kuplan tordmomanton. Ĉi tiuj serioj de konektiloj estas kompaktaj, havas plej bonan elektran rendimenton, malaltan PIM kaj kuplan tordmomanton kaj ankaŭ facilan instaladon. Ĉi tiuj dezajnoj provizas bonegan VSWR-rendimenton ĝis 6.0 GHz.
1. 100% PIM testita
2. Ideala por aplikoj postulantaj malaltan PIM kaj malaltan atenuiĝon
3. 50 Ohm nominala impedanco
4. IP-68 konforma en la netaksita stato
5. Frekvenca gamo de kontinua kurento ĝis 6 GHz
1. Distribuita Antena Sistemo (DAS)
2. Bazstacioj
3. Sendrata Infrastrukturo
4. Telekomunikado
5. Filtriloj kaj Kombinantoj
● 4.3-10 VSWR kaj malaltaj PIM-testrezultoj por LTE kaj Poŝtelefono
● Ŝraŭba Tipo
● Puŝtira Tipo
● Mana Ŝraŭba Tipo
● Elstaraj PIM kaj VSWR-testrezultoj konfirmas, ke la 4.3-10 konektilsistemo havas bonegan funkciadon.
Konsiderante ankaŭ la aliajn mekanikajn avantaĝojn kiel grandeco kaj pli malalta kuplado-tordmomanto, la konektilsistemo 4.3-10 montriĝas perfekta por la merkato de mobilkomunikado.
1. Respondu vian demandon ene de 24 laborhoroj.
2. Personigita dezajno haveblas. OEM kaj ODM estas bonvenaj.
3. Ekskluziva kaj unika solvo povas esti provizita al nia kliento fare de niaj bone trejnitaj kaj profesiaj inĝenieroj kaj dungitaro.
4. Rapida livertempo por deca mendo.
5. Sperta pri komercado kun grandaj listigitaj kompanioj.
6. Senpagaj specimenoj povas esti provizitaj.
7. 100% Komerca Certigo de pago kaj kvalito.

Modelo:TEL-4310M.78-RFC
Priskribo
4.3-10 Vira konektilo por 7/8″ fleksebla RF-kablo
| Materialo kaj Tegaĵo | |
| Centra kontakto | Latuno / Arĝenta Tegaĵo |
| Izolilo | PTFE |
| Korpo kaj Ekstera Konduktilo | Latuno / alojo tegita per tri-alojo |
| Pakado | Silikona Kaŭĉuko |
| Elektraj Karakterizaĵoj | |
| Karakterizaĵoj Impedancia | 50 Omoj |
| Frekvenca Gamo | DC~3 GHz |
| Izolada Rezisto | ≥5000MΩ |
| Dielektra Forto | ≥2500 V rms |
| Centra kontaktorezisto | ≤1.0 mΩ |
| Ekstera kontaktorezisto | ≤1.0 mΩ |
| Enmeta Perdo | ≤0.1dB@3GHz |
| VSWR | ≤1.15@-3.0GHz |
| Temperaturintervalo | -40~85℃ |
| PIM dBc (2×20W) | ≤-160 dBc (2×20W) |
| Akvorezista | IP67 |
Instalaj instrukcioj de N aŭ 7 / 16 aŭ 4310 1 / 2″ superfleksebla kablo
Strukturo de konektilo: (Figuro 1)
A. antaŭa nukso
B. malantaŭa nukso
C. pakado

La dimensioj de senŝeligado estas montritaj en diagramo (Fig. 2), oni devas atenti dum senŝeligado:
1. La fina surfaco de la interna konduktilo estu bevelita.
2. Forigu malpuraĵojn kiel kuprajn skalojn kaj lapojn sur la fina surfaco de la kablo.

Kunmetado de la sigela parto: Ŝraŭbu la sigelan parton laŭ la ekstera konduktilo de la kablo kiel montrite en la diagramo (Fig3).

Kunmetante la malantaŭan nukson (Fig3).

Kombinu la antaŭan kaj malantaŭan nukson per ŝraŭbado kiel montrite en diagramo (Figuroj (5))
1. Antaŭ ŝraŭbado, ŝmiru tavolon da lubrika graso sur la o-ringon.
2. Tenu la malantaŭan nukson kaj la kablon senmovaj. Ŝraŭbu la ĉefan ŝelan korpon sur la malantaŭan ŝelan korpon. Ŝraŭbu la ĉefan ŝelan korpon de la malantaŭa ŝela korpo per ŝraubilo. La muntado estas finita.
