1. La konektila sistemo 4.3-10 estas desegnita por plenumi la plej novajn postulojn de moveblaj retaj ekipaĵoj por konekti la RRU al la anteno.
2. La konektila sistemo 4.3-10 estas pli bona ol 7/16 konektiloj rilate al grandeco, fortikeco, rendimento kaj aliaj parametroj. Apartaj elektraj kaj mekanikaj komponantoj donas tre stabilan PIM-rendimenton, kio rezultigas pli malaltan kuplan tordmomanton. Ĉi tiuj serioj de konektiloj estas kompaktaj, havas plej bonan elektran rendimenton, malaltan PIM kaj kuplan tordmomanton. Krom facila instalado, ĉi tiuj dezajnoj provizas bonegan VSWR-rendimenton ĝis 6.0 GHz.
1. 100% PIM testita
2. Ideala por aplikoj postulantaj malaltan PIM kaj malaltan atenuiĝon
3. 50 Ohm nominala impedanco
4. IP-68 konforma en la netaksita stato
5. Frekvenca gamo de kontinua kurento ĝis 6 GHz
1. Distribuita Antena Sistemo (DAS)
2. Bazstacioj
3. Sendrata Infrastrukturo
4. Telekomunikado
5. Filtriloj kaj Kombinantoj
1.4.3-10 Konektilsistemo, kiu estas la plej nova produkto speciale desegnita por konekti moveblajn retajn ekipaĵojn kaj antenojn.
Kun la rapida disvolviĝo de movebla komunikada teknologio, pli kaj pli da uzantoj bezonas altrapidan kaj fidindan retkonekton. Por plenumi ĉi tiujn postulojn, nia konektila sistemo 1.4.3-10 ekestis. Ĉi tiu sistemo baziĝas sur la plej novaj industriaj normoj kaj celas provizi altkvalitajn konektajn servojn por moveblaj retaj aparatoj, konektante RRU-ojn al antenoj. La konektila sistemo uzas altkvalitajn materialojn por certigi ĝian stabilecon kaj daŭripovon. Samtempe, ĝia dezajno konsideras diversajn uzajn scenarojn kaj mediajn kondiĉojn, por certigi ĝian normalan funkciadon sub diversaj veteraj kaj klimataj kondiĉoj. Ĉi tio signifas, ke nia konektila sistemo povas certigi la fidindecon de datentransdono eĉ sub severaj veterkondiĉoj. Krome, nia konektila sistemo 1.4.3-10 ankaŭ havas la avantaĝojn de facila instalado kaj bontenado. Ĉi tio permesas ĝian rapidan instaladon kaj reduktas la kostojn de instalado kaj bontenado. Plie, nia konektila sistemo adoptas normigitajn interfacojn, kio signifas, ke ĝi povas esti kongrua kun aliaj aparatoj, igante ĝin pli fleksebla kaj etendebla. Mallonge, nia konektila sistemo 1.4.3-10 estas altkvalita, stabila, daŭra, facile instalebla kaj prizorgebla, fleksebla kaj skalebla konektila sistemo, kiu estas desegnita por plenumi la plej novajn postulojn de moveblaj retaj ekipaĵoj por konekti RRU al anteno. Ni kredas, ke ĉi tiu produkto fariĝos ŝlosila produkto en la kampo de movebla komunikado kaj provizos al uzantoj pli bonajn komunikajn servojn.

Modelo: TEL-4310F.78-RFC
Priskribo
4.3-10 Ina konektilo por 7/8″ fleksebla RF-kablo
| Materialo kaj Tegaĵo | |
| Centra kontakto | Latuno / Arĝenta Tegaĵo |
| Izolilo | PTFE |
| Korpo kaj Ekstera Konduktilo | Latuno / alojo tegita per tri-alojo |
| Pakado | Silikona Kaŭĉuko |
| Elektraj Karakterizaĵoj | |
| Karakterizaĵoj Impedancia | 50 Omoj |
| Frekvenca Gamo | DC~3 GHz |
| Izolada Rezisto | ≥5000MΩ |
| Dielektra Forto | ≥2500 V rms |
| Centra kontaktorezisto | ≤1.0 mΩ |
| Ekstera kontaktorezisto | ≤1.0 mΩ |
| Enmeta Perdo | ≤0.1dB@3GHz |
| VSWR | ≤1.1@-3.0GHz |
| Temperaturintervalo | -40~85℃ |
| PIM dBc (2×20W) | ≤-160 dBc (2×20W) |
| Akvorezista | IP67 |
Instalaj instrukcioj de N aŭ 7 / 16 aŭ 4310 1 / 2″ superfleksebla kablo
Strukturo de konektilo: (Figuro 1)
A. antaŭa nukso
B. malantaŭa nukso
C. pakado

La dimensioj de senŝeligado estas montritaj en diagramo (Fig. 2), oni devas atenti dum senŝeligado:
1. La fina surfaco de la interna konduktilo estu bevelita.
2. Forigu malpuraĵojn kiel kuprajn skalojn kaj lapojn sur la fina surfaco de la kablo.

Kunmetado de la sigela parto: Ŝraŭbu la sigelan parton laŭ la ekstera konduktilo de la kablo kiel montrite en la diagramo (Fig3).

Kunmetante la malantaŭan nukson (Fig3).

Kunigu la antaŭan kaj malantaŭan nukson per ŝraŭbado kiel montrite en diagramo (Figuroj (5))
1. Antaŭ ŝraŭbado, ŝmiru tavolon da lubrika graso sur la o-ringon.
2. Tenu la malantaŭan nukson kaj la kablon senmovaj. Ŝraŭbu la ĉefan ŝelan korpon sur la malantaŭan ŝelan korpon. Ŝraŭbu la ĉefan ŝelan korpon de la malantaŭa ŝela korpo per ŝraubilo. La muntado estas finita.
