N-konektiloj haveblaj kun kaj vira kaj ina konektiloj, estas desegnitaj kaj fabrikitaj por GSM, CDMA, TD-SCDMA lokoj.
N-vira konektilo por 7/8" koaksiala kablo
1. La normoj de konektiloj: Laŭ IEC60169-16
2. Interfaca ŝraŭba fadeno: 5/8-24UNEF-2A3. Materialo kaj Tegaĵo:
Korpo: latuno, Ni/Au tegita
Izolilo: Teflono
Interna konduktilo: bronzo, Au-tegita
4. Labormedio
Funkcitemperaturo: -40~+85℃
Relativa humideco: 90%~95%(40±2℃)
Atmosfera premo: 70~106Kpa
Sala nebulo: Kontinua nebulo dum 48 horoj (5% NaCl)

Modelo:TEL-NM.78-RFC
Priskribo
N-vira konektilo por 7/8″ fleksebla kablo
| Materialo kaj Tegaĵo | |
| Centra kontakto | Latuno / Arĝenta Tegaĵo |
| Izolilo | PTFE |
| Korpo kaj Ekstera Konduktilo | Latuno / alojo tegita per tri-alojo |
| Pakado | Silikona Kaŭĉuko |
| Elektraj Karakterizaĵoj | |
| Karakterizaĵoj Impedancia | 50 Omoj |
| Frekvenca Gamo | DC~3 GHz |
| Izolada Rezisto | ≥5000MΩ |
| Dielektra Forto | ≥2500 V rms |
| Centra kontaktorezisto | ≤1.0 mΩ |
| Ekstera kontaktorezisto | ≤0.25 mΩ |
| Enmeta Perdo | ≤0.1dB@3GHz |
| VSWR | ≤1.15@3.0GHz |
| Temperaturintervalo | -40~85℃ |
| PIM dBc (2×20W) | ≤-160 dBc (2×20W) |
| Akvorezista | IP67 |
Instalaj instrukcioj de N aŭ 7 / 16 aŭ 4310 1 / 2″ superfleksebla kablo
Strukturo de konektilo: (Figuro 1)
A. antaŭa nukso
B. malantaŭa nukso
C. pakado

La dimensioj de senŝeligado estas montritaj en diagramo (Fig. 2), oni devas atenti dum senŝeligado:
1. La fina surfaco de la interna konduktilo estu bevelita.
2. Forigu malpuraĵojn kiel kuprajn skalojn kaj lapojn sur la fina surfaco de la kablo.

Kunmetado de la sigela parto: Ŝraŭbu la sigelan parton laŭ la ekstera konduktilo de la kablo kiel montrite en la diagramo (Fig3).

Kunmetante la malantaŭan nukson (Fig3).

Kunigu la antaŭan kaj malantaŭan nukson per ŝraŭbado kiel montrite en diagramo (Figuroj (5))
1. Antaŭ ŝraŭbado, ŝmiru tavolon da lubrika graso sur la o-ringon.
2. Tenu la malantaŭan nukson kaj la kablon senmovaj. Ŝraŭbu la ĉefan ŝelan korpon sur la malantaŭan ŝelan korpon. Ŝraŭbu la ĉefan ŝelan korpon de la malantaŭa ŝela korpo per ŝraubilo. La muntado estas finita.

Telsto ĉiam kredas je la filozofio, ke klienta servo estu tre atentata, kio estos nia plej valora afero. Nia misio estas provizi al niaj klientoj bonegajn produktojn kaj personecigitajn integrajn sendratajn solvojn kun altnivelaj servoj, kaj certigi, ke ĉiu nia kliento ricevos profesian, ĝustatempan kaj plej fortan subtenon.
Nia kompetenta kaj dediĉita personaro havas la saman celon superi viajn atendojn. Kun nia sindediĉo al klienta servo kaj kvalito, Telsto povas plenumi la bezonojn de viaj sendrataj infrastrukturprojektoj ene de projektaj buĝetoj kaj fiksitaj templimoj.