Trajto: Eleganta aspekto Taŭga por ordinara plafona muntado Larĝa frekvencbendo, malalta staranta ondo, forta kontraŭinterfera kapablo.
| Ero | Specifoj |
| Frekvenca Gamo | 698~960MHz/1710~2700MHz |
| Gajno | 3±1dBi/4±1dBi |
| VSWR | ≤2.0/ ≤1.5 |
| Eniga impedanco | 50Ω |
| Polarigo | Vertikala |
| Horizontala trabolarĝo | 360° |
| Vertikala trabolarĝo | 85±15°/55±15° |
| Maksimuma Potenco | 50W |
| Konektila tipo | N-Ina |
| Diametro | Ø164x94mm |
| Koloro | Blanka |
| Temperaturo | Funkciado: -40℃~+60℃ |
| Relativa Humideca Gamo | 5%~95% |
| Munta Metodo | Fiksita per ŝraŭboj |
Instalaj instrukcioj de N aŭ 7 / 16 aŭ 4310 1 / 2″ superfleksebla kablo
Strukturo de konektilo: (Figuro 1)
A. antaŭa nukso
B. malantaŭa nukso
C. pakado

La dimensioj de senŝeligado estas montritaj en diagramo (Fig. 2), oni devas atenti dum senŝeligado:
1. La fina surfaco de la interna konduktilo estu bevelita.
2. Forigu malpuraĵojn kiel kuprajn skalojn kaj lapojn sur la fina surfaco de la kablo.

Kunmetado de la sigela parto: Ŝraŭbu la sigelan parton laŭ la ekstera konduktilo de la kablo kiel montrite en la diagramo (Fig3).

Kunmetante la malantaŭan nukson (Fig3).

Kunigu la antaŭan kaj malantaŭan nukson per ŝraŭbado kiel montrite en diagramo (Figuroj (5))
1. Antaŭ ŝraŭbado, ŝmiru tavolon da lubrika graso sur la o-ringon.
2. Tenu la malantaŭan nukson kaj la kablon senmovaj. Ŝraŭbu la ĉefan ŝelan korpon sur la malantaŭan ŝelan korpon. Ŝraŭbu la ĉefan ŝelan korpon de la malantaŭa ŝela korpo per ŝraubilo. La muntado estas finita.
