Trajto: Delikata aspekto Taŭga por ordinara plafona muntado Larĝa frekvencbendo, malalta staranta ondo, forta kontraŭinterfera kapablo
Apliko: Endoma ĉiudirekta kovrado GSM/ CDMA/ PCS/ 3G/ 4G/ LTE/ WLAN sistemo
| Mekanikaj Specifoj | |
| Dimensioj | 204X115mm |
| Pezo | 0.5Kg |
| Radiatora Materialo | Arĝent-tegita latuno |
| Radome-Materialo | ABS |
| Radome-koloro | Eburblanka |
| Funkcia Humideco | < 95% |
| Funkciiga temperaturo | -40~55 ℃ |
| Elektraj Specifoj | |
| Frekvenca Gamo | 806-960MHz 1710~2500MHz 2500-2700MHz |
| Gajno | 2dBi±0.5 4dBi±1 4dBi ±1 |
| VSWR | ≤1.4 |
| Polarigo | Vertikala |
| Rondeco de padrono, dB | ±1 ±1 ±1.5 |
| Vertikala trabolarĝo | 85 55 50 |
| IMD3, dBc je + 33dBm | ≤-140 |
| Eniga impedanco | 50Ω |
| Maksimuma Enira Potenco | 50W |
| Konektilo | N Ina |
Instalaj instrukcioj de N aŭ 7 / 16 aŭ 4310 1 / 2″ superfleksebla kablo
Strukturo de konektilo: (Figuro 1)
A. antaŭa nukso
B. malantaŭa nukso
C. pakado

La dimensioj de senŝeligado estas montritaj en diagramo (Fig. 2), oni devas atenti dum senŝeligado:
1. La fina surfaco de la interna konduktilo estu bevelita.
2. Forigu malpuraĵojn kiel kuprajn skalojn kaj lapojn sur la fina surfaco de la kablo.

Kunmetado de la sigela parto: Ŝraŭbu la sigelan parton laŭ la ekstera konduktilo de la kablo kiel montrite en la diagramo (Fig3).

Kunmetante la malantaŭan nukson (Fig3).

Kunigu la antaŭan kaj malantaŭan nukson per ŝraŭbado kiel montrite en diagramo (Figuroj (5))
1. Antaŭ ŝraŭbado, ŝmiru tavolon da lubrika graso sur la o-ringon.
2. Tenu la malantaŭan nukson kaj la kablon senmovaj. Ŝraŭbu la ĉefan ŝelan korpon sur la malantaŭan ŝelan korpon. Ŝraŭbu la ĉefan ŝelan korpon de la malantaŭa ŝela korpo per ŝraubilo. La muntado estas finita.
