Ĝela Sigela Fermo por 7/8'' nutra kablo al terkonekta ilaro
Apliko: 7/8”-cola terkonekta ilaro por nutra kablo, veterprotektado
Grandeco: L124mm*W89.5mm*H40mm
Neta pezo, 107.5g
Sigela Klaso, IP 68
Modelo: TEL-GSC-7/8” al terkonekta ilaro
Priskribo: Gel Seal Closure-produktoj provizas rapidan kaj malaltnivelan instalaĵan metodon por veterprotekti "konektilon al anteno" kaj "konektilon al nutrilo". Trajtoj:
Rapide instalebla. La instalado de Telsto Gel Seal Closures povas esti plenumita en sekundoj.
Telsto Gel Seal-fermiloj estas facile forigeblaj, kaj en la plej multaj kazoj reuzeblaj.
Telsto Gel Seal Closures estas ĉirkaŭvolvanta dezajno kaj ne postulas malkonekton de kabla konekto.
Telsto Gel Seal Closures ne postulas specialajn ilojn aŭ materialojn por instalado
| Ĝela Sigela Fermo | |
| Modelo | TEL-GSC-7/8G |
| Funkcio | Ĝela Sigela Fermo por 7/8'' nutra kablo al terkonekta ilaro |
| Materialo | PK+SEBS |
| Grandeco | Longo 124mm, Larĝo 89.5mm, Alto 40mm |
| Enigo | 7/8"-a nutrilo (27-29mm) |
| Eligo | terkonekta drato (7-8mm) |
| Neta pezo | 188 gramoj |
| Vivo/daŭro | Pli ol 10 jaroj |
| Korodo kaj ultraviola rezisto | H2S, pasis ultraviolan teston |
| Glacio-neĝa rezisto | ĝis 100mm, neniu akvoelfluo, neniu formoŝanĝo |
| Akvorezista nivelo | IP68 |
| Fajrorezista nivelo | HB |
| Rezisto al pluvego | 100E 150mm/h |