Trajto: Delikata aspekto Bona rezisto al ŝokoj, akvorezista kaj kontraŭkoroda kapablo Normaj muntaj ilaroj por teni la stangon Optimumigita dimensio Dizajnita kun larĝbenda teknologio, meza gajno, malalta staranta ondoproporcio
Apliko: GSM/ CDMA/ DCS/ PCS/ 3G/ 4G/ LTE/ WLAN/ Wi-Fi sistemo
Sekvu ĉi tiujn procedurojn por instali antenon kun tenstango, ĝustigu la kliniĝan angulon de la anteno, streĉu riglilojn, ŝraŭbojn kaj nuksojn. (1) L-formaj muntaj ilaroj devas konsisti el vicigitaj antenrigliloj, metitaj sur platan lavilon, risorthokon, ŝraŭbkovrilon laŭvice, poste ŝlosita nukso. (2) U-forma ŝraŭbstango de M6 trapasita segildenta kaj L-formaj muntaj ilaroj, tenu la antenon per diametro de 35-50mm stango, poste ŝlosita nukso. (3) Por ricevi la plej bonan signalon, ĝustigu la kliniĝan angulon de la anteno per la truopozicio de la L-forma munta ilaro, poste ŝlositaj ĉiuj nuksoj kaj sigelita la antenkonektilan finon. (4) La alteco de la konstruo devas esti pli ol 3 metroj de la baza nivelo, ankaŭ proksimaj regionoj de konstruo ne havas altajn konstruaĵojn kaj pli grandajn metalojn. Unuvorte, tereno kun malferma flanko.
| Ero | Specifoj |
| Frekvenca Gamo | 698~960MHz/1710~2700MHz |
| Gajno | 7/10dBi |
| VSWR | ≤2.0/ ≤1.5 |
| Eniga impedanco | 50Ω |
| Polarigo | Vertikala |
| Horizontala trabolarĝo | 70°/60° |
| Vertikala trabolarĝo | 55°/45° |
| Maksimuma Potenco | 50W |
| Konektila tipo | N-Ina |
| Dimensio | 230X210X44mm |
| Laboranta Temperaturo | -40℃~+60℃ |
| Koloro | Blanka |
| Muntado | Murmuntado |
| Lumprotekto | DC Tero |
Instalaj instrukcioj de N aŭ 7 / 16 aŭ 4310 1 / 2″ superfleksebla kablo
Strukturo de konektilo: (Figuro 1)
A. antaŭa nukso
B. malantaŭa nukso
C. pakado

La dimensioj de senŝeligado estas montritaj en diagramo (Fig. 2), oni devas atenti dum senŝeligado:
1. La fina surfaco de la interna konduktilo estu bevelita.
2. Forigu malpuraĵojn kiel kuprajn skalojn kaj lapojn sur la fina surfaco de la kablo.

Kunmetado de la sigela parto: Ŝraŭbu la sigelan parton laŭ la ekstera konduktilo de la kablo kiel montrite en la diagramo (Fig3).

Kunmetante la malantaŭan nukson (Fig3).

Kunigu la antaŭan kaj malantaŭan nukson per ŝraŭbado kiel montrite en diagramo (Figuroj (5))
1. Antaŭ ŝraŭbado, ŝmiru tavolon da lubrika graso sur la o-ringon.
2. Tenu la malantaŭan nukson kaj la kablon senmovaj. Ŝraŭbu la ĉefan ŝelan korpon sur la malantaŭan ŝelan korpon. Ŝraŭbu la ĉefan ŝelan korpon de la malantaŭa ŝela korpo per ŝraubilo. La muntado estas finita.
